SLC TWIN PRO2: Pokročilá on-line ochrana pro citlivé a kritické zátěže

Série SLC TWIN PRO2 firmy SALICRU je řada UPS ve formátu tower vybavená technologií on-line dvojí konverze a nejnovějšími funkcemi, které z ní činí pokročilý systém ochrany citlivých a kritických zátěží.

Vysoký výkonový faktor (PF = 0,9) zajišťuje dostupnost pro všechny druhy zátěže.Plné ovládání a informace o stavu UPS pomocí LCD displeje a klávesnice. Dále rozsáhlé možnosti monitorování a komunikace prostřednictvím vestavěného rozhraní USB HID, inteligentního slotu pro možnost osazení SNMP karty nebo reléového rozhraní. Jsou dostupné řady softwarových balíčků – bezplatná monitorovací verze ke stažení pro Windows, Linux, Unix nebo Mac a balíčky jsou k dispozici pro více serverů nebo virtualizované systémy.

Pro aplikace, která vyžadují delší časy zálohování, je zde možnost zálohování pomocí UPS s rozšířeným dobíječem a dalšími bateriovými moduly.

Pozoruhodná je i možnost funkce Eco-mode pro zvýšení účinnosti přístroje, funkce EPO (nouzové vypnutí), možnost provozu jako frekvenčního měniče a samozřejmostí je orientační vestavěný test baterie.Sortiment SLC TWIN PRO2 společnosti SALICRU je k dispozici ve výkonech 700, 1000, 1500, 2000 a 3000VA.

Funkce

· On-line technologie dvojí konverze.

· Výstupní účiník PF = 0,9.

· Ovládací panel s obrazovkou LCD a klávesnicí.

· Formát tower.

· Dostupnost rozšířené zálohy pro všechny jmenovité výkony.

· Modely UPS s rozšířeným dobíječem pro delší časy

· Rozhraní USB HID pro všechny modely jako standard.

· Možnost stažení monitorovacího software pro Windows, Linux, Unix a Mac.

· Inteligentní slot pro SNMP / relé.

· Eko-režim provozu.

· Automatický detektor frekvence.

· Funkce převodu frekvence.

· EPO – nouzové vypnutí.

· K dispozici jsou zásuvky Schuko nebo IEC.

· Ruční a / nebo automatické programovatelný orientační test baterií.

· Inteligentní nabíječka baterií zkracuje průměrné časy dobíjení.

· Nabíjení baterie s vypnutým zařízením.

· Řešení SLC Greenergy.Aplikace

Zálohování pro všechny velmi důležité jednofázové odběry do 3kVA

Například selhání napájecích zdrojů v IT systémech může způsobit ztráty v důsledku prostojů a doby potřebné k obnovení normálního stavu systému, případně ze ztráty dat, omezení provozu a poškození hardware. Mnoho dalších poruch (výpadky mikroprocesů, kolísání napětí, odchylky frekvence, harmonické, přechodné stavy atd.) může také způsobit špatnou funkci v IT prostředí.

Uplatní se ale i kdekoli jinde, kde uživatel potřebuje skutečnou jistotu zálohy dodávky napětí, například ve zdravotnictví.Komunikace

· USB HID UPS: Umožňuje ovládání, konfiguraci parametrů a vypnutí počítače / hibernace přes USB port. Dostupné pro Windows, Linux a Mac.

· Software pro sledování a správu UPS, pro zavírání souborů / aplikací v systému Windows, Linux, Unix a Mac. Zdarma ke stažení z www.salicru.com.· Inteligentní slot pro připojení SNMP nebo optočlenové komunikační karty.

Další informace v katalogovém listu