O NÁS

Naše společnost vznikla v roce 1992 a od počátku své existence se specializovala na návrh, dodávky, instalace a servis záložních zdrojů napájení UPS, střídačů napětí, stejnosměrných záložních systémů, stabilizátorů napětí. Jednoduše řečeno vším, co má vztah k spolehlivému a zabezpečenému napájení elektrickou energií pro důležité okruhy širokého spektra zákazníků.

Mezi našimi zákazníky jsou společnosti z mnoha oblastí průmyslu, bankovnictví, telekomunikací, dopravy, petrochemického průmyslu, energetiky, zdravotnictví včetně největších nemocnic v Česku.

Naše společnost si již od samého počátku uvědomovala důležitost spolehlivého, rychlého a kvalitního servisu. Když se k tomu přidá i konkurenceschopná cena, je jasné, že jsme is za dobu naší existence vybudovali velmi dobrou pověst u našich zákazníků. Nezřídka se nám stává, že nás oslovují zákazníci, kteří mají instalována zařízení od konkurenčních firem a mají se servisem problémy.

ZKUŠENOSTI OD 1992

JSME JEDNOU Z NEJSTARŠÍCH SPOLEČNOSTÍ V BRANŽI V ČESKU.

KONTAKTUJTE NÁS

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ PARTNEŘI

SALICRU S.A.
SALICRU S.A.Katalánská společnost s více než padesátiletou tradicí
Společnost, v jejímž vedení a managementu od počátku stojí rodina SALICRU. Snad i proto zde vše jde mnohem lépe než v nadnárodních koncernech. A to i přesto, že SALICRU stále roste a je největším španělským výrobcem širokého sortimentu UPS, střídačů, stabilizátorů, DC systémů, solární technologie a dalších produktů.
SolarEdge Critical Power
SolarEdge Critical PowerIsraelská společnost - leader v UPS
Israelská společnost (původně s názvem GAMATRONIC), se kterou naše firma započala spolupráci v roce 2006 a stala se výhradním partnerem pro Česko.
Výborná kvalita a spolehlivost výrobků i neustálý špičkový vývoj je zárukou spokojenosti nejen naší, ale i našich zákazníků.

NAŠE CÍLE

O.K.SERVIS PLUS s.r.o. staví svou existenci i budoucnost na spokojených zákaznících. Dlouhodobě firma může prosperovat jen tehdy, když je spokojena ona, její zaměstnanci i její zákazníci.

  • Snažíme se pro své zákazníky nalézt optimální řešení jejich problémů a požadavků.

  • Optimalizujeme naše nabídky tak, aby zákazníkovi vyhovovaly nejen funkčně, technicky, ale i ekonomicky.

  • Pro smluvní zákazníky funguje náš servis v režimu 24/7 celoročně s garantovanou dobou servisního zásahu.

  • Jsme připraveni našim zákazníkům operativně poradit a pomoci telefonicky nebo e-mailem i v mimopracovní době.

  • Disponujeme velkým skladem náhradních dílů pro nabízené a instalované produkty pro možnost rychlých oprav. V případě momentální nedostupnosti lze provést zápůjčku zařízení do doby opravy.

+420 251010251-2, 602366252, 602347360

ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

Pro aplikace jako je zálohování důležitých zdravotnických zařízení je nejdůležitější mít nejen kvalitní techniku, ale i naprosto spolehlivý servis. To vše nám O.K.SERVIS PLUS zaručuje.

Jan Šedý, Fakultní nemocnice Motol

Dodávky záložních zdrojů a služby společnosti O.K.SERVIS PLUS. využíváme již více než 15 let k plné naší spokojenosti.

Jan Kašák, Plzeňský Prazdroj

Servis společnosti O.K.SERVIS PLUS je vždy naprosto spolehlivý, rychlý a vždy k dispozici. Kvalita dodávaných produktů je nadstandardní.

Václav Bureš, ČEZ Distribuce

PROJEKTY A REFERENCE

Za dobu existence společnosti jsme pracovali na mnoha velmi zajímavých projektech a máme spousty referencí u velmi důležitých zákazníků.

ČÍST VÍCE

KANCELÁŘE

+420 251010251-2

SERVIS

+420 602347360

OBCHOD

+420 602366252

KANCELÁŘE

+420 251010251-2

SERVIS

+420 602347360

OBCHOD

+420 602366252