SERVIS

Servis společnosti O.K.SERVIS LUS s.r.o. je zákazníky dlouhodobě hodnocen jako velmi kvalitní, rychlý, spolehlivý a poskytovaný v konkurenceschopných cenách.

CO VÁM NABÍZÍME

Již od založení společnosti v roce 1992 jsme si uvědomovali důležitost kvalitního servisu a fakt, že bez špičkového a spolehlivého servisu ani prodej výborných produktů nemá dlouhodobou budoucnost. Proto jsme věnovali vybudování našeho servisu velkou pozornost a investovali do něj značné prostředky.

Tyto prostředky mířily nejen do ohodnocení kvalitních pracovníků a jejich odborná školení u našich partnerů a dodavatelů, ale i do vybudování a udržování rozsáhlého skladu náhradních dílů či celých konfigurací a kompletních produktů pro velmi rychlou možnost servisního zásahu. V případě momentální nedostupnosti náhradního dílu na našem skladě jej jsme schopni získat obratem od výrobce s doručením kurýrem. Pokud konkrétní aplikace nesnese provoz bez zálohy, jsme připraveni do doby opravy a zprovoznění zapůjčit zákazníkovi naše náhradní zařízení.

Náš servis pracuje v režimu 24/7 a zákazníci mají možnost jej vždy kontaktovat e-mailem nebo v urgentních případech na vyhrazených číslech mobilních telefonů.

Pro zákazníky, kteří mají s naší společností uzavřenu servisní smlouvu provádíme preventivní servis, který zvyšuje spolehlivost záložního systému a v konečném efektu mnohdy zákazníkovi šetří finanční prostředky. Významným benefitem pro tyto smluvní zákazníky je nejen garantovaná doba servisního zásahu, ale také sleva z ceny práce i případných náhradních dílů.

NÁVRH ŘEŠENÍ

Dle vašich požadavků a dalších případných konzultací vám zpracujeme návrh řešení, který bude plně odpovídat vašim představám funkčně, bude obsahovat ty nejkvalitnější komponenty a bude respektovat i ekonomickou stránku věci.

ČÍST VÍCE

DODÁVKA

Po vaší objednávce nebo podpisu smlouvy vám dodáme zařízení. Dovážíme a kompletujeme záložní systémy od našich dlouholetých a prověřených partnerů se zárukou dostupnosti náhradních dílů minimálně 10 let i po ukončení výroby.

ČÍST VÍCE

INSTALACE

V případě potřeby a vašeho požadavku, po dodávce produktů na náš sklad, celou dodávku zkompletujeme, odzkoušíme a naši technici provedou odbornou instalaci u vás. Naši technici jsou autorizováni a školeni našimi partnery a dodavateli. Instalace zajistíme i v obtížně dostupných místech pomocí smluvní těžké party pro stěhování nadměrných nebo těžkých břemen.

ČÍST VÍCE

KOMUNIKACE

Většina námi dodávaných zařízení má na výběr několik možných variant komunikace s uživatelem, které se liší formou a obsahem předávaných informací.

Rádi s vámi probereme vaše požadavky a doporučíme optimální variantu nebo kombinaci variant pro splnění vašich potřeb

ČÍST VÍCE

PRAVIDELNÝ SERVIS

Pro dosažení maximální spolehlivosti záložních systémů, které slouží pro napájení těch nejdůležitějších okruhů, je třeba se jim pravidelně věnovat.

Je tedy důležité provádět pravidelný servis včetně kontroly jednotlivých bateriových bloků tak, aby se minimalizoval možnost případných poruch a výpadků systému.

Naše společnost tento pravidelný preventivní servis nabízí všem našim zákazníkům, kteří v případě uzavření servisní smlouvy získávají další výhody oproti jiným zákazníkům.

ČÍST VÍCE

SERVIS

Již od počátku vzniku naší společnosti jsme si uvědomovali důležitost kvalitního servisu a fakt, že nelze dodávat zboží z oblasti záložních systémů bez jeho plného zajištění.

Proto jsme věnovali plnou pozornost jak personální stránce věci, tak i materiální. Vybíráme partnery, kde máme garanci špičkového přístupu k technickým informacím a školení našich pracovníků. Udržujeme stálý rozsáhlý sklad potřebných náhradních dílů pro náš sortiment nebo máme zajištěno velmi rychlé dodání potřebného dílu kurýrem.

Náš servis funguje v režimu 24/7 a pro smluvní zákazníky garantuje dobu servisního zásahu.

ČÍST VÍCE

NAŠI HLAVNÍ PARTNEŘI

Výběru našich partnerů dáváme velkou důležitost a některé spolupráce trvají již desetiletí. Naším nejstarším partnerem je katalánská společnost SALICRU S.A., se kterou spolupracujeme již od roku 1992. Jistě je nejen pro nás zajímavý fakt, že jsme pro společnost SALICRU jejím nejstarším trvale spolupracujícím evropským distributorem.

I další z našich hlavních partnerů a dodavatelů, israelská společnost SolarEdge Critical Power (dříve GAMATRONIC), se kterou spolupracujeme od roku 2006 je špičkou v oboru a je jedním z lídrů v branži záložních zdrojů. Jeho dodávky pro israelskou armádu (IDF) dávají jistě záruku kvality.

PROČ SI VYBRAT NÁS?

KANCELÁŘE

+420251010251-2

SERVIS

+420602347360

OBCHOD

+420602366252

KANCELÁŘE

+420251010251-2

SERVIS

+420602347360

OBCHOD

+420602366252