PRAVIDELNÝ SERVIS

Na pravidelný a preventivní servis, prohlídky si například u aut již všichni zvykli a považují to za samozřejmost. Záložní zdroje často plní naprosto nezastupitelnou roli, kdy bez jejich funkce a tedy zaručené dodávky elektrického proudy bez výpadku, by mohlo dojít k vysokým finančním ztrátám či ztrátám na zdraví a životech. Přesto existují zákazníci, kteří preventivní a pravidelný servis svých záložních zdrojů a systémů ignorují nebo zanedbávají.

VÍCE INFORMACÍ K PRAVIDELNÉMU SERVISU

Záložní zdroje a systémy jsou technická zařízení. A jako taková vyžadují specifické prostředí a specifickou péči proto, aby mohla skutečně spolehlivě poskytovat zálohu dodávky elektrické energie v případě výpadku napětí v síti.

Pro různé typy zařízení, jejich různé výkony a provedení jsou jejich výrobci doporučené preventivní servisní úkony, měření a kontroly. Naše společnost jako jedna z nejstarších společností v branži v České republice má pro preventivní a pravidelný servis zpracovánu metodiku, která s těmito doporučeními výrobců koresponduje a transponuje je do běžné praxe.

Při pravidelných profylaktických kontrolách tedy naši technici například měří hodnoty na určených kontrolních bodech zařízení a konkrétních deskách nebo prvcích. Provede se kontrola stavů zařízení dle logů (pokud jimi je zařízení vybaveno). Zařízení se vyčistí, aby se eliminovalo riziko usazení vodivého prachu na deskách zařízení. Podstatnou částí preventivní kontroly je také detailní kontrola stavu baterií, kde se speciálním měřícím přístrojem kontroluje každý jednotlivý blok nebo článek zvlášť, aby se případně včas vysledoval vadný blok nebo článek, který by buď ohrozil záložní funkci systému nebo přispěl k rychlejšímu stárnutí ostatních bloků nebo článků v serii.

O každé provedené preventivní prohlídce je vypracován podrobný protokol s výsledky kontroly a s případnými doporučeními.

Tyto preventivní kontroly lze provádět buď na základě jednotlivých objednávek, nebo na základě servisní smlouvy, kde jsou tyto preventivní kontroly definovány. Výhodou servisní smlouvy je nejen to, že zákazník nemusí na kontroly myslet a sám si hlídat jejich periodicitu ale rovněž to, že uzavřením servisní smlouvy zákazník získává benefit v podobě garantovaného času servisního zásahu a slevě na práci nebo náhradních dílech.

KONTAKTUJTE NÁS

NAŠE CÍLE

O.K.SERVIS PLUS s.r.o. staví svou existenci i budoucnost na spokojených zákaznících. Dlouhodobě firma může prosperovat jen tehdy, když je spokojena ona, její zaměstnanci i její zákazníci.

  • Snažíme se pro své zákazníky nalézt optimální řešení jejich problémů a požadavků.

  • Optimalizujeme naše nabídky tak, aby zákazníkovi vyhovovaly nejen funkčně, technicky, ale i ekonomicky.

  • Pro smluvní zákazníky funguje náš servis v režimu 24/7 celoročně s garantovanou dobou servisního zásahu.

  • Jsme připraveni našim zákazníkům operativně poradit a pomoci telefonicky nebo e-mailem i v mimopracovní době.

  • Disponujeme velkým skladem náhradních dílů pro nabízené a instalované produkty pro možnost rychlých oprav. V případě momentální nedostupnosti lze provést zápůjčku zařízení do doby opravy.

BĚŽNÁ PRACOVNÍ DOBA

Po – Pá 7:00 – 16:00
So, Ne Telefon, email, podle potřeby

+42025101251-2, 602366252 (obchod), 602347360 (servis)

MAPA

KONTAKTUJTE NÁS

DÁLE NABÍZÍME

Postaráme se o váš záložní systém napájení elektrickým proudem od návrhu přes dodávku, instalaci, servis i pravidelný servis až k případné výměně za nový včetně ekologické likvidace starého systému.

NÁVRH ŘEŠENÍ

Dle vašich požadavků a dalších případných konzultací vám zpracujeme návrh řešení, který bude plně odpovídat vašim představám funkčně, bude obsahovat ty nejkvalitnější komponenty a bude respektovat i ekonomickou stránku věci.

ČÍST VÍCE

DODÁVKA

Po vaší objednávce nebo podpisu smlouvy vám dodáme zařízení. Dovážíme a kompletujeme záložní systémy od našich dlouholetých a prověřených partnerů se zárukou dostupnosti náhradních dílů minimálně 10 let i po ukončení výroby.

ČÍST VÍCE

INSTALACE

V případě potřeby a vašeho požadavku, po dodávce produktů na náš sklad, celou dodávku zkompletujeme, odzkoušíme a naši technici provedou odbornou instalaci u vás. Naši technici jsou autorizováni a školeni našimi partnery a dodavateli. Instalace zajistíme i v obtížně dostupných místech pomocí smluvní těžké party pro stěhování nadměrných nebo těžkých břemen.

ČÍST VÍCE

KOMUNIKACE

Většina námi dodávaných zařízení má na výběr několik možných variant komunikace s uživatelem, které se liší formou a obsahem předávaných informací.

Rádi s vámi probereme vaše požadavky a doporučíme optimální variantu nebo kombinaci variant pro splnění vašich potřeb

ČÍST VÍCE

SERVIS

Již od počátku vzniku naší společnosti jsme si uvědomovali důležitost kvalitního servisu a fakt, že nelze dodávat zboží z oblasti záložních systémů bez jeho plného zajištění.

Proto jsme věnovali plnou pozornost jak personální stránce věci, tak i materiální. Vybíráme partnery, kde máme garanci špičkového přístupu k technickým informacím a školení našich pracovníků. Udržujeme stálý rozsáhlý sklad potřebných náhradních dílů pro náš sortiment nebo máme zajištěno velmi rychlé dodání potřebného dílu kurýrem.

Náš servis funguje v režimu 24/7 a pro smluvní zákazníky garantuje dobu servisního zásahu.

ČÍST VÍCE

ZÁRUKA KVALITY

Zárukou kvality našich služeb a dodávek je nejen naše dlouholetá zkušenost z oblasti záložních zdrojů napájení elektrickou energií s počátkem již v roce 1992, ale i fakt, že naše společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 již od roku 2002.

KANCELÁŘE

+420251010251-2

SERVIS

+420602347360

OBCHOD

+420602366252

KANCELÁŘE

+420251010251-2

SERVIS

+420602347360

OBCHOD

+420602366252