KOMUNIKACE

Většina dodávaných záložních systémů napájení, ať již se jedná o UPS, DC systémy, střídače a podobně, disponují možnostmi komunikace a poskytování informací o svém stavu, alarmech, měřitelných parametrech.

Způsob přenosu těchto informací a kvantita těchto informací je opět parametr, který lze diskutovat a finální řešení přizpůsobit požadavkům zákazníka

VÍCE O KOMUNIKACI

Ve stručnosti lze rozdělit komunikace na jednosměrné a dvousměrné. Jednosměrnou komunikací rozumíme takový druh, kdy získáváme pouze informace o stavu zařízení a případně jeho parametrech, ale nemůžeme měnit cokoli na daném zařízení přes tuto komunikaci. Dvousměrnou komunikací pak je takový režim a taková komunikace, kde lze nejen získávat informace ze zařízení, ale lze dálkově i měnit některá nastavení nebo parametry zařízení, případně spouštět konkrétní činnosti.

Technicky může komunikace probíhat různými formami.

  • pomocí beznapěťových signálů, kdy určitý stav nebo alarm je indikován sepnutým nebo rozepnutým kontaktem
  • pomocí rozhraní RS-232 nebo RS-485
  • USB rozhraní
  • přes lokální síť LAN nebo VPN prostřednictvím interních nebo externích SNMP adapterů (zde je možné využít buď SNMP protokol, nebo u především výkonnějších zařízení i protokolu MODBUS, terý je využíván často jako průmyslový standard a umožňuje tak informace ze záložního systému integrovat do stávajícího řídícího a monitorovacího systému neo dispečinku.
KONTAKTUJTE NÁS

NAŠE CÍLE

O.K.SERVIS PLUS s.r.o. staví svou existenci i budoucnost na spokojených zákaznících. Dlouhodobě firma může prosperovat jen tehdy, když je spokojena ona, její zaměstnanci i její zákazníci.

  • Snažíme se pro své zákazníky nalézt optimální řešení jejich problémů a požadavků.

  • Optimalizujeme naše nabídky tak, aby zákazníkovi vyhovovaly nejen funkčně, technicky, ale i ekonomicky.

  • Pro smluvní zákazníky funguje náš servis v režimu 24/7 celoročně s garantovanou dobou servisního zásahu.

  • Jsme připraveni našim zákazníkům operativně poradit a pomoci telefonicky nebo e-mailem i v mimopracovní době.

  • Disponujeme velkým skladem náhradních dílů pro nabízené a instalované produkty pro možnost rychlých oprav. V případě momentální nedostupnosti lze provést zápůjčku zařízení do doby opravy.

BĚŽNÁ PRACOVNÍ DOBA

Po – Pá 7:00 – 16:00
So, Ne Telefon, email, podle potřeby

+42025101251-2, 602366252 (obchod), 602347360 (servis)

MAPA

KONTAKTUJTE NÁS

DÁLE NABÍZÍME

Postaráme se o váš záložní systém napájení elektrickým proudem od návrhu přes dodávku, instalaci, servis i pravidelný servis až k případné výměně za nový včetně ekologické likvidace starého systému.

NÁVRH ŘEŠENÍ

Dle vašich požadavků a dalších případných konzultací vám zpracujeme návrh řešení, který bude plně odpovídat vašim představám funkčně, bude obsahovat ty nejkvalitnější komponenty a bude respektovat i ekonomickou stránku věci.

ČÍST VÍCE

DODÁVKA

Po vaší objednávce nebo podpisu smlouvy vám dodáme zařízení. Dovážíme a kompletujeme záložní systémy od našich dlouholetých a prověřených partnerů se zárukou dostupnosti náhradních dílů minimálně 10 let i po ukončení výroby.

ČÍST VÍCE

INSTALACE

V případě potřeby a vašeho požadavku, po dodávce produktů na náš sklad, celou dodávku zkompletujeme, odzkoušíme a naši technici provedou odbornou instalaci u vás. Naši technici jsou autorizováni a školeni našimi partnery a dodavateli. Instalace zajistíme i v obtížně dostupných místech pomocí smluvní těžké party pro stěhování nadměrných nebo těžkých břemen.

ČÍST VÍCE

PRAVIDELNÝ SERVIS

Pro dosažení maximální spolehlivosti záložních systémů, které slouží pro napájení těch nejdůležitějších okruhů, je třeba se jim pravidelně věnovat.

Je tedy důležité provádět pravidelný servis včetně kontroly jednotlivých bateriových bloků tak, aby se minimalizoval možnost případných poruch a výpadků systému.

Naše společnost tento pravidelný preventivní servis nabízí všem našim zákazníkům, kteří v případě uzavření servisní smlouvy získávají další výhody oproti jiným zákazníkům.

ČÍST VÍCE

SERVIS

Již od počátku vzniku naší společnosti jsme si uvědomovali důležitost kvalitního servisu a fakt, že nelze dodávat zboží z oblasti záložních systémů bez jeho plného zajištění.

Proto jsme věnovali plnou pozornost jak personální stránce věci, tak i materiální. Vybíráme partnery, kde máme garanci špičkového přístupu k technickým informacím a školení našich pracovníků. Udržujeme stálý rozsáhlý sklad potřebných náhradních dílů pro náš sortiment nebo máme zajištěno velmi rychlé dodání potřebného dílu kurýrem.

Náš servis funguje v režimu 24/7 a pro smluvní zákazníky garantuje dobu servisního zásahu.

ČÍST VÍCE

ZÁRUKA KVALITY

Zárukou kvality našich služeb a dodávek je nejen naše dlouholetá zkušenost z oblasti záložních zdrojů napájení elektrickou energií s počátkem již v roce 1992, ale i fakt, že naše společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 již od roku 2002.

KANCELÁŘE

+420251010251-2

SERVIS

+420602347360

OBCHOD

+420602366252

KANCELÁŘE

+420251010251-2

SERVIS

+420601347360

OBCHOD

+420602366252