INSTALACE

Některá zařízení a produkty dodávané naší společností nevyžadují odbornou instalaci a zapojit je může běžný uživatel. U ostatních, většinou s vyššími výkony nebo třífázovými či stejnosměrnými vstupu nebo výstupu, je odborná instalace autorizovanými techniky nutná pro garanci bezproblémové funkce a práce záložního systému.

Naši technici jsou vyškoleni u našich partnerů a výrobců záložních zdrojů a disponují dlouholetými zkušenostmi.

Všechna zařízení jsou odzkoušena ještě před transportem k instalaci v našich montážních dílnách tak, aby na místě instalace již vše běželo hladce a instalace proběhla rychle, úspěšně a bez nejmenších problémů.

Po instalaci a odzkoušení funkce dodávky je provedeno zaškolení koncového uživatele zákazníka.

INFORMACE K INSTALACI

Instalace zařízení by měla probíhat v suché, čisté a dobře větrané nebo klimatizované místnosti, kde již nebudou probíhat žádné stavební či jiné dokončovací práce, které by mohly být příčinou znečištění a zaprášení zařízení a jeho vnitřní konstrukce.

V prostoru instalace musí být zachován dostatečný manipulační prostor předepsaný pro každé jednotlivé zařízení pro možnost provádění budoucího bezproblémového servisu.

Většina instalací (například UPS) probíhá na připravené přívody, které jsou dodávkou dodavatele elektro. Naše společnost pro většinu realizací doporučuje zákazníkům provést instalaci a připojení prostřednictvím externího manuáního by-passu, který ve většině případů slouží také jako přechod mezi plastovými a pružnými (gumovými) kabely (vodiči). Manuální by-pass tak, jak jej navrhujeme a nabízíme, umožňuje přepnutí ze zálohy na tento by-pass absolutně bez výpadku a tedy i provádět servis bez nutnosti vypínání připojených zálohovaných okruhů.

KONTAKTUJTE NÁS

NAŠE CÍLE

O.K.SERVIS PLUS s.r.o. staví svou existenci i budoucnost na spokojených zákaznících. Dlouhodobě firma může prosperovat jen tehdy, když je spokojena ona, její zaměstnanci i její zákazníci.

  • Snažíme se pro své zákazníky nalézt optimální řešení jejich problémů a požadavků.

  • Optimalizujeme naše nabídky tak, aby zákazníkovi vyhovovaly nejen funkčně, technicky, ale i ekonomicky.

  • Pro smluvní zákazníky funguje náš servis v režimu 24/7 celoročně s garantovanou dobou servisního zásahu.

  • Jsme připraveni našim zákazníkům operativně poradit a pomoci telefonicky nebo e-mailem i v mimopracovní době.

  • Disponujeme velkým skladem náhradních dílů pro nabízené a instalované produkty pro možnost rychlých oprav. V případě momentální nedostupnosti lze provést zápůjčku zařízení do doby opravy.

BĚŽNÁ PRACOVNÍ DOBA

Po-Pá 7:00 – 16:00
So, Ne Telefon, email, podle potřeby

+42025101251-2, 602366252 (obchod), 602347360 (servis)

MAPA

KONTAKTUJTE NÁS

DÁLE NABÍZÍME

Postaráme se o váš záložní systém napájení elektrickým proudem od návrhu přes dodávku, instalaci, servis i pravidelný servis až k případné výměně za nový včetně ekologické likvidace starého systému.

NÁVRH ŘEŠENÍ

Dle vašich požadavků a dalších případných konzultací vám zpracujeme návrh řešení, který bude plně odpovídat vašim představám funkčně, bude obsahovat ty nejkvalitnější komponenty a bude respektovat i ekonomickou stránku věci.

ČÍST VÍCE

DODÁVKA

Po vaší objednávce nebo podpisu smlouvy vám dodáme zařízení. Dovážíme a kompletujeme záložní systémy od našich dlouholetých a prověřených partnerů se zárukou dostupnosti náhradních dílů minimálně 10 let i po ukončení výroby.

ČÍST VÍCE

KOMUNIKACE

Většina námi dodávaných zařízení má na výběr několik možných variant komunikace s uživatelem, které se liší formou a obsahem předávaných informací.

Rádi s vámi probereme vaše požadavky a doporučíme optimální variantu nebo kombinaci variant pro splnění vašich potřeb

ČÍST VÍCE

PRAVIDELNÝ SERVIS

Pro dosažení maximální spolehlivosti záložních systémů, které slouží pro napájení těch nejdůležitějších okruhů, je třeba se jim pravidelně věnovat.

Je tedy důležité provádět pravidelný servis včetně kontroly jednotlivých bateriových bloků tak, aby se minimalizoval možnost případných poruch a výpadků systému.

Naše společnost tento pravidelný preventivní servis nabízí všem našim zákazníkům, kteří v případě uzavření servisní smlouvy získávají další výhody oproti jiným zákazníkům.

ČÍST VÍCE

SERVIS

Již od počátku vzniku naší společnosti jsme si uvědomovali důležitost kvalitního servisu a fakt, že nelze dodávat zboží z oblasti záložních systémů bez jeho plného zajištění.

Proto jsme věnovali plnou pozornost jak personální stránce věci, tak i materiální. Vybíráme partnery, kde máme garanci špičkového přístupu k technickým informacím a školení našich pracovníků. Udržujeme stálý rozsáhlý sklad potřebných náhradních dílů pro náš sortiment nebo máme zajištěno velmi rychlé dodání potřebného dílu kurýrem.

Náš servis funguje v režimu 24/7 a pro smluvní zákazníky garantuje dobu servisního zásahu.

ČÍST VÍCE

ZÁRUKA KVALITY

Zárukou kvality našich služeb a dodávek je nejen naše dlouholetá zkušenost z oblasti záložních zdrojů napájení elektrickou energií s počátkem již v roce 1992, ale i fakt, že naše společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 již od roku 2002.

KANCELÁŘE

+420251010251-2

SERVIS

+420602347360

OBCHOD

+420602366252

KANCELÁŘE

+420251010251-2

SERVIS

+420602347360

OBCHOD

+420602366252