DODÁVKA

Po naší nabídce a vaší pozitivní reakci ve formě objednávky nebo smlouvy, objednáme zboží, které momentálně nemáme na vlastním skladě u našich partnerů a dodavatelů. Po přijetí na náš sklad všechno zboží po dopravě kontrolujeme a zkoušíme tak, abychom po kompletaci a jeho instalaci mohli garantovat plnou funkčnost a potřebnou kvalitu.

DODACÍ INFORMACE

Pro dopravu zboží na náš sklad volíme pro daný účel tu nejvhodnější a nejekonomičtější formu dopravy. Využíváme lodní, leteckou a kamionovou dopravu.

V případě, že se nejedná o zboží, které si může zákazník vyzvednout osobně, využíváme pro zasílání lehčího zboží služeb České pošty a vybraných kurýrních firem.

Pro dopravu zboží k zákazníkovi, které nevyžaduje naši instalaci, využíváme ověřené a spolehlivé přepravce.

V případě, že je dodávka spojená s instalací, dopravujeme předmět dodávky buď vlastními vozidly nebo našimi přepravci. Pro přepravu velmi těžkých břemen využíváme specializované firmy na takový transport a stěhování.

KONTAKTUJTE NÁS

NAŠE CÍLE

O.K.SERVIS PLUS s.r.o. staví svou existenci i budoucnost na spokojených zákaznících. Dlouhodobě firma může prosperovat jen tehdy, když je spokojena ona, její zaměstnanci i její zákazníci.

  • Snažíme se pro své zákazníky nalézt optimální řešení jejich problémů a požadavků.

  • Optimalizujeme naše nabídky tak, aby zákazníkovi vyhovovaly nejen funkčně, technicky, ale i ekonomicky.

  • Pro smluvní zákazníky funguje náš servis v režimu 24/7 celoročně s garantovanou dobou servisního zásahu.

  • Jsme připraveni našim zákazníkům operativně poradit a pomoci telefonicky nebo e-mailem i v mimopracovní době.

  • Disponujeme velkým skladem náhradních dílů pro nabízené a instalované produkty pro možnost rychlých oprav. V případě momentální nedostupnosti lze provést zápůjčku zařízení do doby opravy.

BĚŽNÁ PRACOVNÍ DOBA

Po – Pá  7:00 – 16:00
So, Ne Telefon, email, podle potřeby

+42025101251-2, 602366252 (obchod), 602347360 (servis)

MAPA

KONTAKTUJTE NÁS

DÁLE NABÍZÍME

Postaráme se o váš záložní systém napájení elektrickým proudem od návrhu přes dodávku, instalaci, servis i pravidelný servis až k případné výměně za nový včetně ekologické likvidace starého systému.

NÁVRH ŘEŠENÍ

Dle vašich požadavků a dalších případných konzultací vám zpracujeme návrh řešení, který bude plně odpovídat vašim představám funkčně, bude obsahovat ty nejkvalitnější komponenty a bude respektovat i ekonomickou stránku věci.

ČÍST VÍCE

INSTALACE

V případě potřeby a vašeho požadavku, po dodávce produktů na náš sklad, celou dodávku zkompletujeme, odzkoušíme a naši technici provedou odbornou instalaci u vás. Naši technici jsou autorizováni a školeni našimi partnery a dodavateli. Instalace zajistíme i v obtížně dostupných místech pomocí smluvní těžké party pro stěhování nadměrných nebo těžkých břemen.

ČÍST VÍCE

KOMUNIKACE

Většina námi dodávaných zařízení má na výběr několik možných variant komunikace s uživatelem, které se liší formou a obsahem předávaných informací.

Rádi s vámi probereme vaše požadavky a doporučíme optimální variantu nebo kombinaci variant pro splnění vašich potřeb

ČÍST VÍCE

PRAVIDELNÝ SERVIS

Pro dosažení maximální spolehlivosti záložních systémů, které slouží pro napájení těch nejdůležitějších okruhů, je třeba se jim pravidelně věnovat.

Je tedy důležité provádět pravidelný servis včetně kontroly jednotlivých bateriových bloků tak, aby se minimalizoval možnost případných poruch a výpadků systému.

Naše společnost tento pravidelný preventivní servis nabízí všem našim zákazníkům, kteří v případě uzavření servisní smlouvy získávají další výhody oproti jiným zákazníkům.

ČÍST VÍCE

SERVIS

Již od počátku vzniku naší společnosti jsme si uvědomovali důležitost kvalitního servisu a fakt, že nelze dodávat zboží z oblasti záložních systémů bez jeho plného zajištění.

Proto jsme věnovali plnou pozornost jak personální stránce věci, tak i materiální. Vybíráme partnery, kde máme garanci špičkového přístupu k technickým informacím a školení našich pracovníků. Udržujeme stálý rozsáhlý sklad potřebných náhradních dílů pro náš sortiment nebo máme zajištěno velmi rychlé dodání potřebného dílu kurýrem.

Náš servis funguje v režimu 24/7 a pro smluvní zákazníky garantuje dobu servisního zásahu.

ČÍST VÍCE

ZÁRUKA KVALITY

Zárukou kvality našich služeb a dodávek je nejen naše dlouholetá zkušenost z oblasti záložních zdrojů napájení elektrickou energií s počátkem již v roce 1992, ale i fakt, že naše společnost je držitelem certifikátu ISO 9001 již od roku 2002.

KANCELÁŘE

+420251010251-2

SERVIS

+420602347360

OBCHOD

+420601366252

KANCELÁŘE

+420251010251-2

SERVIS

+420602347360

OBCHOD

+420602366252